<<  Firma Profili  >>

 

ÖZKİLLİK VİNÇ ;  Konya'da kiralık vinç ve Forklift hizmeti  sunmaktadır.

 

Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı çalışanlarımız, teknolojik üstünlüklere sahip makine parkımız ve coşkulu çalışma sitilimizle sektörümüze KALİTE getiriyoruz, TEKNOLOJİ sağlıyoruz.Hedefimiz Vinç sektöründe tüm yenilikleri Türkiye'de kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile müşterilerimize sunmaktır.

 

Konya firması olan, Özkillik Vinç   konusunda uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamız;

 

Vinç kiralama, oto araç kurtarma, acil yol yardım hizmeti ile forklift kiralama alanında faaliyetine devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz Kısaca;

 

Günlük, haftalık ve aylık vinç kiralama, Bina Cephe Temizliği ve cam silme işleri vinç hizmetleri, Araç nakliye ve taşıma işleri, Elektrik direği dikim işleri, Trafo taşıma ve montaj İşleri, Oto kurtarma ve taşıma işleri, Prefabrik, inşaat nakliyat ve montaj işleri, Konteyner, hazır ev indirme ve yükleme işleri, Sepetli vinç hizmetleri, Sepetli bina boyama, mobil iskelete hizmetleri, Bina duvarına yazı yazma, Totem Tabela montaj işleri, Reklam ve tabela dikilmesi ile montaj işleri, Ağır yüklerin, kaldırma indirme ve taşınması, Beton blok ve plakaların, nakliyat işleri, Çelik konstrüksiyon ve yapıların montaj işleri, Yapıların montaj işleri, Cnc ve makina indirme taşıma, Montaj ve Demontaj işleri, Her türlü araç kurtarma ve nakliye işleri ile diğer vinç işletmeciliği alanına giren hizmetlerden oluşmaktadır.

 

Amacımız en ileri düzeyde müşteri memnuniyeti öngörerek güler yüzlü hizmet ve memnuniyeti ön planda tutmaktır. En değerli makina ve ekipmanlarınızı tam istediğiniz gibi isteğinize uygun bir şekilde, yükleme ve boşaltma işlemini gerçekleştiriyoruz.

.
 
ÖZKİLLİK
Vinç İşletmeciliği